Op 6 februari 2025 kwamen veertig schoolcoaches samen op de Hildegardisschool voor de bijeenkomst Verbetercultuur voor schoolcoaches. Een geweldige mix van ervaren en startende coaches wisselde kennis en ervaringen uit om de onderwijskwaliteit verder te versterken.
Een van de hoogtepunten? De interactieve workshop van Maykel Kicken over de Doorloopjes, een krachtig instrument binnen Gezamenlijk Lesontwerp. We ontdekten hoe kleine, gerichte aanpassingen een groot effect kunnen hebben op de kwaliteit van de les en hoe dit direct in de praktijk kan worden toegepast.
Door op “Alle Cookies accepteren”, te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies op uw apparaat om de site navigatie te verbeteren, het sitegebruik te analyseren en ons te helpen bij onze marketinginspanningen. Bekijk onze Privacy Policy voor meer informatie.